Krmivo ORIJEN Dog Adult 13 kg

krmivo pro psyCena: 1 841 Kč

Skladem

Doprava zdarma

‌Výrobce: Champion petfoods

Nezávazně poptat krmivo Orijen

S krmivy Orijen krmíte svého psa tak, jak je biologicky stvořen. Kanadská značka prémiových krmiv ORIJEN totiž přišla se suchým krmivem pro psy, které vašim psím miláčkům prospěje stejně jako čerstvé maso. Už je čas přestat krmit psy obarvenými zbytky obilovin, které pro psí organismus představují velkou zátěž. Důvěřujte kvalitě granulí ORIJEN. Krmivo je vhodné pro všechna psí plemena a všechny věkové kategorie psů. Navíc neobsahují žádné nevhodné odpady z jiných odvětví výroby. Poptejte u nás krmivo Orijen. Při nákupu u firmy Novák a Novák eko s.r.o. máme pro stále zákazníky 5% slevu. Krmivo pro psy si můžete vyzvednout v naší provozovně v Žernově u České Skalice nebo vám je zašleme zdarma na určenou adresu. 

granule pro psy


Proč krmit granulemi od nás:

  • jen čerstvé maso, ovoce, zelenina, byliny a vitamíny
  • kompletní pokrytí živin
  • pro všechna plemena a věkové kategorie
  • u nás 5% sleva pro pravidelné zákazníky
  • doprava zdarma
    Nezávazně poptat krmivo Orijen


Za složením krmiva si stojíme. Veškeré suroviny jako sladkovodní a mořské ryby nebo drůbež a vejce pocházejí od prověřených dodavatelů přímo v místě výroby. Nestane se tak, že by se muselo maso před zpracováním zamrazit nebo konzervovat. Podobně se zachází i se zeleninou, ovocem a bylinkami, pomocí nichž se do granulí doplňují rostlinné proteiny, minerály a vitamíny. 
Už jste četli složení na zadní straně granulí vašeho psího přítele? A rozuměli jste názvům všech surovin tak, jako těm, které naleznete v balení ORIJEN Adult?

granule pro psy

SLOŽENÍ

Čerstvé vykostěné kuře (25%), moučka z kuřecího masa (17%), vykostěné maso lososa (10%) (zdroj DHA a EPA), moučka z krůtího masa (7%), moučka z masa sledě (7%), červenohnědé brambory, hrách, batata sladké brambory, vykostěné krůtí maso
(3%), celá čerstvá vejce (3%), kuřecí játra (2%), vykostěné maso síha (2%), vykostěné maso candáta (2%),vojtěška sušená na slunci, hrachová vláknina, kuřecí tuk (2%) (konzervován vitamínem E), organická hnědá mořská řasa, dýně, kořen čekanky, mrkev, špenát, listy tuřínu, jablka, brusinky, černý rybíz, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, listy máty peprné, květy heřmánku lékařského, smetanka lékařská, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, vitamínové doplňky (vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, thiamin mononitrát, riboflavin, vitamín B5, vitamín B6, kyselina listová, biotin, vitamín B12), minerální doplňky (chelát aminokyselin a železa, zinku, manganu, mědi a selenu), mikroorganismy druhu Lactobacillus acidophillus (DSM13241) a Enterococcus faecum.

*Dodáváno čerstvé - nikdy mražené a bez konzervačních prostředků

OBSAH A ROZDĚLENÍ KALORIÍ – Vstřebatelná energie je 3900kcal/kg nebo 460kcal ve 250ml odměrce (120g). Kalorie jsou rozděleny tak, aby podpořily špičkovou fyzickou kondici následovně 38% z proteinů, 22% z ovoce a zeleniny a 40% z tuků.

ZARUČENÁ ANALÝZA

Proteiny (min.) 38%
Tuk (min.) 17%
Vláknina (min.) 3%
Vlhkost (min.) 10%
Vápník (min./max.) 1,4% / 1,6%
Fosfor (min./max.) 1,2% / 1,4%
Omega-6 (min.) 3%
Omega-3 (min.) 1,1%
DHA / EPA 0,6% / 0,3%
Taurin (min.) 0,35%
Glukosamin (min.) 1400 mg/kg
Chondroitin (min.) 1000 mg/kg
   
OBSAH BYLIN  
Kořen čekanky (Cichorium intybus) 700 mg/kg
Kořen lékořice (Glycyrrhiza glabra) 500 mg/kg
Marigold flowers (Calendula officinalis) 350 mg/kg
Květy měsíčku lékařského (Calendula officinalis)  300 mg/kg
Kořen smetanky lékařské (Taraxacum officinale)                             150 mg/kg

Orijen adult pro psy vyhovuje nutričním požadavkům určeným AAFCO DOG FOOD NUTRIENT PROFILES pro všechny věkové kategorie.

Veškerý přísun kalorií, živin a vitamínů je rozdělen tak, aby při správném dávkování plně pokryl nároky psa na výživu. Krmiva ORIJEN jsou tak přirozená a zdravá, jak jen v dnešní uspěchané době můžou být. Myslete na zdraví svého psa a udělejte to nejlepší pro to, aby žil dlouho a šťastně.

Napište si o krmivo, které si váš pes zaslouží!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

S výběrem vám pomůže:

Pavel Novák