Krbová kamna Nordica s bezplatnou dopravou a montáží u vás

krbová kamna nordica

Krbová kamna Nordica jsou kvalitní topná tělesa evropského výrobce. Českým trhem jsou prověřena již 20 let. Vyrábí se z legované oceli a litiny. Na obložení se používá mastek a kachlové díly ve vícero odstínech. Na výber je i z variant s prosklenými dvířky pro příjemnou atmosféru plápolajícího ohně.

Tato litinová krbová kamna dopravujeme zdarma včetně profesionální montáže u zákazníka. Při montáži vám navíc platí snížená sazba DPH na 15 %. A cena kamen? Tu vám na vyžádání rádi sdělíme podle nároků, které na ně máte.

Zjistit cenu konkrétních kamen

Jsou krbová kamna Nordica to pravé pro vás?

Krbová kachlová kamna jsou ideální do rekreačních objektů, chat, chalup, nebo jako doplňkové vytápění vybraných místností rodinných domů během celého roku. Doporučujeme v nich topit polenovým dřevem, dřevěnými briketami nebo dřevěnými peletami. Pokud ale hledáte spíše kamna na uhlí nebo krbová kamna s výměníkem, i taková italský výrobce Nordica ve své nabídce má.

V naší nabídce naleznete velmi kvalitní a designově propracovaná krbová kamna v akci. Např. krbová kamna s terciálním spalováním, krbová kamna dvouplášťová, krbová kamna s výměníkem a další. Většinu sortimentu máme u nás na prodejně v Žernově u České Skalice. Po dohodě je možné si je prohlédnout a zakoupit kdykoliv včetně víkendů a svátků. Kotle dovážíme a montujeme ve Východních Čechách, od Hradce Králové, přes Dobrušku, Jaroměř, Náchod, Trutnov, Jičín, Vrchlabí a okolí.

 

krbová kamna nordica

Nejžádanější krbová kamna Nordica:


TIP PRO VÁS:

Ke krbovým kamnům nabízíme rovněž velmi kvalitní dřevěné palivo ve formě dřevěných briket a pelet.


Jak postupovat v případě zájmu

Pokud vás zaujala litinové krbové kamna z naší nabídky a chcete je objednat popř. získat více informací, kontaktujte nás vyplněním následujícího formuláře. 

Napište si o cenu krbových kamen Nordica!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

S výběrem vám pomůže:

Pavel Novák