Poradíme Vám, jak získat dotovaný kotel

Ušetřete s kotlíkovou dotací a vyměňte starý kotel za nový. V rámci programu Ministerstva životního prostředí je možné získat kotle nyní s dotací. Tento projekt má za cíl snížit znečištění ovzduší, na kterém se mimo jiné podílí i malé kotle spalující tuhá paliva. Program Kotlíková dotace cílí na rodinné domy, které využívají nějaký typ kotle na tuhá paliva a zároveň majitelé podnikli alespoň minimální kroky ke snížení energetické náročnosti (zateplení, nová okna apod.). Kotlíková dotace se netýká těch, kteří již v minulosti využili dotací v rámci projektu Zelená úsporám. Nepromeškejte příležitost. Kotlíkové dotace královéhradecký kraj zahajuje už 12. 9. 2016 v 8 hodin ráno.


Seznam kotlů pro kotlíkovou dotaci Vám rádi zašle na vyžádání v dokumentu PDF. Tento projekt MŽP Kotlíková dotace vyhlašuje již podruhé. O finanční pomoc s výměnou kotle za přívětivější k životnímu prostředí je stále velký zájem. Je proto potřeba, aby zájemci podali svou žádost včas. Pakliže se i Vy chystáte zažádat, seznam kotlů pro kotlíkovou dotaci od výrobce ATMOS si můžete vyžádat u nás. 

Proč si koupit kotel Atmos

 • ekologické kotle za zajímavé ceny
 • garance měřitelnosti emisí i po 10 letech
 • spalování výhledově nejlevnějších paliv
 • odtahový ventilátor a elektromechanická regulace ve standardní výbavě
 • záruka až 3 roky
 • malé rozměry a nízká hmotnost
 • chladicí smyčka proti přetopení


Ušetříme Vám čas i peníze, nechte to na nás

Naše firma Novák a Novák eko s.r.o. pomohla mnoha zákazníkům již při vyřizování žádostí v předchozím ročníku rozdělování dotací. Jsme tu pro Vás i nyní. Štěstí přeje připraveným, proto máme veškeré potřebné informace ke kotlíkové dotaci dávno shromážděné. Rádi Vám poradíme, co vše budete k vyřízení potřebovat, na co si dát pozor a jak zvýšit šance, že na kotlíkovou dotaci dosáhnete. Ušetříte si tím spoustu času a možná i omylů, které mohou vyplynout se složité legislativy.


Jak zvýšit šance na získání kotlíkové dotace?

 1. Poradíme Vám, jak nejlépe postupovat
 2. Pomůžeme Vám vyplnit online žádost o dotaci
 3. Zajistíme topenáře, který s Vámi na míru vytvoří cenovou kalkulaci na montáž kotle ATMOS
 4. Pošleme k Vám energetického specialistu, který Váš dům opatří energetickým štítkem nebo navrhne drobné úpravy, díky nimž se Vaše šance na dotaci zvýší (tzv. „mikro" energetické opatření)
 5. Informace od topenáře a energetického specialisty se doloží do 10 dnů na kraj
 6. Kraj bude po 1. říjnu 2016 rozhodovat o přidělení dotací
 7. Namontujeme Vám nový dotovaný kotel


Kotlíková dotace
se rozeběhne v královéhradeckém kraji v září a v pardubickém kraji již za pár dní. Proč koneckonců nevyužít nabídky Ministerstva životního prostředí, a když už kotel vyměňujete, nezískat na jeho koupi finanční spoluúčast od státu? Poraďte se u nás, jak dosáhnout při kotlíkové dotaci co nejlepších výsledků.

Dovolte nám pomoci Vám s vyřízením kotlíkové dotace!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

S výběrem vám pomůže:

Pavel Novák