Užívejte si rodinnou pohodu díky dlouhé době vytápění kotle

Zplynovací kotle na dřevo značky ATMOS, které naleznete v naší nabídce, disponují velkým zásobníkem paliva, čímž je zajištěna dlouhá doba hoření, po níž se nebudete muset o přikládání vůbec starat. Do kotlů lze bez potíží přikládat i velké kusy dřeva. Kotle na kusové dřevo jsou velice efektivní a to díky vysoké účinnosti hoření, která se pohybuje okolo 80 - 90 %.

Součástí kotle na dřevo je velký keramický spalovací prostor, který umožňuje pohodlné vybírání popela jednou za týden. Další skvělou vlastností, kterými kotel na dřevo disponuje, je automatické vypínání kotle, jakmile palivo dohoří.

Kotel na dřevo je zkonstruován pro dokonalé spalování s minimem škodlivých emisí, tudíž je kotel na dřevo šetrný i vůči životnímu prostředí. V nabídce máme nejčastěji požadovaný zplynovací kotel na dřevo třídy 5, ale prodáváme i kotle, které spadají do třídy 3 a 4. Na všechny tyto kotle je možné získat dotace ze Státního fondu životního prostředí

Výhody zplynovacího kotle na dřevo:

  • dlouhá doba hoření
  • velký spalovací prostor na popel
  • automatické vypínání kotle po dohoření
  • dokonalé spalování
  • vysoká účinnost 81 - 87 %
  • vysoká kvalita kotle
  • ekologicky šetrný
  • poskytování dotací na kotel

Potřebujete poradit s výběrem vhodného kotle na dřevo? Obraťte se na nás!

Řekli o nás naši zákazníci...


Na vaše doporučení jsem nechal namontovat kotel včetně příslušenství. Z mé strany velké díky, dodávka přesně dle dohody, kvalitní a odborná montáž, skutečně řemeslná práce, tak by to mělo vypadat i od jiných firem. Chvála, chvála a ještě jednou díky.

- Bohumil Jaško

‌Po návštěvě vaší prodejny, kde jsem dostal odborné a podrobné informace včetně kvalitních odpovědí na moje otázky jsem k montáži mojí kotelny použil vámi doporučenou montáží firmu a opět veliká spokojenost. Vše probíhalo tak jak jsme se dohodli. Termín dodání, kvalita práce, předání díla, cena vše ok. Moc velká spokojenost a doporučuji všem.
- Ing. Marcel Chroustal

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

S výběrem vám pomůže:

Pavel Novák