Kotel Atmos Vás překvapí snadnou a pohodlnou obsluhou

Atmos kotle na tuhá paliva jsou známé pro svůj dobrý výkon, skvělou kvalitu a v neposlední řadě jsou oblíbené také kvůli velice příznivé ceně. Kotle Atmos Bělá pod Bezdězem jsou šetrné vůči životnímu prostředí a dokonce získaly známku „Ekologicky šetrný výrobek". Díky ekologickému provozu Atmos kotle na tuhá paliva splňují normu ČSN EN 303-5 a Vy tak na ně můžete získat dotaci ze Státního fondu životního prostředí.

Pokud se rozhodnete pořídit kotel Atmos, budete příjemně překvapení, jak je provoz kotle a jeho obsluha snadná. Díky velkému spalovacímu prostoru bude stačit přikládat do kotle dvakrát až třikrát za den. Na rozdíl od jiných běžných kotlů můžete pro vytápění použít i velká polena o délce 33 - 100 cm (podle typu daného kotle.) Tím si ušetříte spoustu času za štípání dříví.

Atmos kotle na tuhá paliva disponují zplynovacím roštem, který zajistí dokonalé spalovánípohodlné vybírání popela i během provozu kotle. Kotle Atmos mají také odtahový ventilátor, který zamezí tomu, aby se při přikládání dostal kouř z kotle do místnosti. Díky tomuto ventilátoru je čištění kotle i vybírání popela v podstatě bezprašné.

Nevíte, jaký kotel Atmos vybrat? Obraťte se na nás, rádi Vám poradíme!

 

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

S výběrem vám pomůže:

Pavel Novák