Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací
Úvod O nás Kontakt
Úvod> Eshop krmiv

Krmivo pro zvířata

[] []
= =
ACANA Heritage Puppy Small Breed 6 kg (2 a více ks doprava ZDARMA*)

Acana Heritage Adult small breed pro psy malých plemen od jednoho roku. Všechny suroviny dodávají výživu a chutnost a zajišťují tak vrcholovou kondici psů malých plemen.&.

780 Kč

Skladem

Akce-17 %

Kontaktní formulář

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

S výběrem vám pomůže:

Pavel Novák

Zplyňovací kotle ATMOS

Ekologické zplynovací kotle

Ekologické zplynovací kotle ATMOS přináší nový pohled na spalování dřeva, uhlí nebo dřevěných pelet. Tím, že kotel umožňuje spalovat paliva, které jsou a budou výhledově absolutně nejlevnější, stává se jeho provoz vůči ostatním kotlům nejekonomičtější.

Automatické kotle Atmos

na dřevěné pelety

Jsou konstruovány pro dokonalé spalování pelet, tak, že do levé či pravé strany kotle, případně do horních přikládacích dvířek podle potřeby zákazníka, je zabudován hořák na pelety, který si plně automaticky, za pomoci šnekového…

Akumulační nádrže

Vyrovnávací akumulační systém

Je progresivní variabilní systém, jehož funkcí je ochrana provozovaného kotle na tuhá paliva, ekonomické využití vyrobeného tepla a výrazné snížení exhalátů při spalování.

Krbová kamna NORDICA

a kuřovody

Jsou ideální do rekreačních objektů, chat, chalup, nebo jako doplňkové vytápění rodinných domů během celého roku. Doporučeným palivem je polenové dřevo, dřevěné brikety nebo pelety.

Krmivo ACANA

Kanadská krmiva pro psy

ACANA dodává velké množství energie, zlepšuje vzhled zvířat a kvalitu kůže a srsti. Zajišťuje dobrou kondici, dobrý zdravotní stav a dlouhověkost. K dispozici je v 10 variantách podle stáří a velikosti psa.

Dřevěné brikety

a dřevěné pelety

Pro optimální provoz zplynovacích kotlů a krbových kamen vám nabízíme vhodné palivo: dřevěné brikety a dřevěné pelety za skvělé ceny.

Mapa stránek | Výměna odkazů | Webové stránky vytvořil Acceler